Marmor - Glanz Polska - Renowacja Kamienia Naturalnego, Impregnacja Kamienia Naturalnego, MGB Lotus System L2/L4

Marmor - Glanz Polska zajmuje się renowacją oraz konserwacją powierzchni wykonanych z kamienia naturalnego, a w szczególności marmuru i granitu, a także konglomeratów, szlachetnej cegły, ceramiki i lastrika.

Od momentu powstania Marmor - Glanz jest postrzegana jako innowacyjna organizacja, w której dążenie do perfekcji ma pierwszeństwo przed rutyną i stagnacją. Marmor - Glanz  jest cenione za elastyczność, kompetencje, wiarygodność i szybkość w realizacji zleceń. Wszystko to dzięki świetnie wykształconym specjalistom oraz stosowanej nowoczesnej technologii: MGB Lotus System L2/L4.

Dokształcanie pracowników jest w Marmor - Glanz priorytetem. Kompetentni pracownicy oraz dobry klimat pracy są bowiem podstawą zadowolenia Klientów i tym samym sukcesu naszej organizacji.

MGB Lotus 2 i Lotus 4.

Marmor - Glanz nowe informacje

  • 22 December 2016

Świątynia Opatrzności Bożej
Impregnacja i Szlifowanie

Marmor Glanz Polska dla M+Q wykonało szlifowanie i Impregnację kamienia w Świątyni Opatrzności Bożej.

  • 26 September 2016

Blat kwarcowy - powrót blasku
Zabezpieczenie Kamienia - Technologia MGB Lotus System L2/L4

Czy Twój blat stracił urok pięknego połysku? A może, nigdy przez myśl nie przeszło, że taki może być efekt? Efekt zastosowania unikalnej technologii zabezpieczenia kamienia: MGB Lotus 2 i Lotus 4 na Państwa oczach.

  • 18 August 2016
  • Marmur, Granit, Renowacja

Bielsko Biała - Renowacja w domu Klienta
Mega Połysk

Zostaliśmy zaproszeni do domu naszego Klienta, w którym udało się dokonać renowacji całej podłogi. Powierzchnia była zabrudzona, porysowana i matowa.