Marmor - Glanz Polska - Renowacja Kamienia Naturalnego, Impregnacja Kamienia Naturalnego, MGB Lotus System L2/L4

Marmor - Glanz Polska zajmuje się renowacją oraz konserwacją powierzchni wykonanych z kamienia naturalnego, a w szczególności marmuru i granitu, a także konglomeratów, szlachetnej cegły, ceramiki i lastrika.

Od momentu powstania Marmor - Glanz jest postrzegana jako innowacyjna organizacja, w której dążenie do perfekcji ma pierwszeństwo przed rutyną i stagnacją. Marmor - Glanz  jest cenione za elastyczność, kompetencje, wiarygodność i szybkość w realizacji zleceń. Wszystko to dzięki świetnie wykształconym specjalistom oraz stosowanej nowoczesnej technologii: MGB Lotus System L2/L4.

Dokształcanie pracowników jest w Marmor - Glanz priorytetem. Kompetentni pracownicy oraz dobry klimat pracy są bowiem podstawą zadowolenia Klientów i tym samym sukcesu naszej organizacji.

MGB Lotus 2 i Lotus 4.

Marmor - Glanz nowe informacje

  • 6 October 2017

Płytki Granitowe - Galeria Piastów Legnica
Czyszczenie Kamienia Naturalnego, Impregnacja Kamienia Naturalnego

Kolejne zlecenie: Miejsce: Galeria Piastów - Legnica Cel: Próba - Prezentacja możliwości Marmor - Glanz Wykonane czynności: Impregnacja kamienia natur...

  • 17 July 2017

Nero Marquina w łazience
Zabrudzony, Matowy Marmur

Kolejna transformacja, tym razem pochodzący z Hiszpanii marmur Nero Marquina zdobiący łazienkę. Co sądzicie o efekcie końcowym?

  • 20 May 2017

Renowacja kamienia naturalnego - Crema
Impregnacja kamienia naturalnego

Twój marmur już nie wygląda tak jak kiedyś? Mamy na to sposób - kompleksowa renowacja i zabezpieczenie kamienia z Marmor Glanz. Doświadczenie, najwyżs...