Naprawa i konserwacja kamienia naturalnego, w przykładach

Marmor - Glanz Polska - Renowacja Kamienia Naturalnego, Impregnacja Kamienia Naturalnego, MGB Lotus System L2/L4

Marmor - Glanz Polska zajmuje się renowacją oraz konserwacją powierzchni wykonanych z kamienia naturalnego, a w szczególności marmuru i granitu, a także konglomeratów, szlachetnej cegły, ceramiki i lastrika.

Od momentu powstania Marmor - Glanz jest postrzegana jako innowacyjna organizacja, w której dążenie do perfekcji ma pierwszeństwo przed rutyną i stagnacją. Marmor - Glanz  jest cenione za elastyczność, kompetencje, wiarygodność i szybkość w realizacji zleceń. Wszystko to dzięki świetnie wykształconym specjalistom oraz stosowanej nowoczesnej technologii: MGB Lotus System L2/L4.

Dokształcanie pracowników jest w Marmor - Glanz priorytetem. Kompetentni pracownicy oraz dobry klimat pracy są bowiem podstawą zadowolenia Klientów i tym samym sukcesu naszej organizacji.

MGB Lotus 2 i Lotus 4.

Marmor - Glanz nowe informacje

Muzeum w Taszkiencie, Uzbekistan - Fasady
Renowacja kamienia naturalnego

Renowację Taszkienckiego Muzeum Historii oparliśmy na metodzie głębokiej penetracji parowej w dobranym ciśnieniu, z użyciem metod pomocniczych, między innymi syntetycznych narzędzi głęboko penetrujących. Tak, aby uzyskać czystą i gładką powierzchnię docelową. Wspaniały rezultat pracy w dużej mierze, nie licząc doświadczenia naszych pracowników, zawdzięczamy końcowemu użyciu żywic poliestrowych oraz preparatów wykonanych w nanotechnologii MGB Lotus L2/L4.

  • Renowacja, Marmur

Impregnacja kamienia naturalnego - Arabia Saudyjska, Hotel

Arabia Saudyjska słynie z najwyższej jakości hoteli, oferujących nieosiągalny w Europie standard obsługi, a wszystko to w przepięknych wnętrzach pokrytych marmurem. Ogromne sale z gzymsami wykonanymi z lśniącego marmuru Rojo Alicante, ze zdobieniami pieczołowicie osadzonych wykończeń wykutych z Rosso Sienai. Z ciemnozielonych, starannie wypolerowanych balustrad i schodów z egzotycznego marmuru Verde Guatemala oraz ścian pokrytych marmurem Glamour Brown i Pietra Grey.

Renowacja i czyszczenie kamienia naturalnego - Zamek Bensberg

Oprócz stałej dbałości o detale, dodatkowo musieliśmy zachować osiemnasto i dziewiętnastowieczny klimat zdobień w nienaruszonym stanie. Sporą trudnością prac renowacji kamienia był fakt, że Zamku Hotelu Bensberg powstawał w bardzo długim okresie zmieniających się trendów i mód architektonicznych. Wykonawcy pierwotnie używali marmuru Crema Marfil oraz Veneziano. Niektóre wykończenia oparto na marmurze bardzo popularnym w początkach XX wieku, Breccia Sarda i Perlato Olimpo.

  • Renowacja

Holiday Inn Dąbrowa Górnicza - Renowacja Kamienia Naturalnego

Miejsce: Hotel Holiday Inn - Dąbrowa Górnicza
Zadanie: Renowacja lady barowej wykonanej z Trawertynu.
Szczegóły: Brak połysku, liczne zadrapania i zanieczyszczenia spowodowane użytkowaniem.

×

Zostaw do siebie kontakt

Odpowiedzi na pytania dotyczące czyszczenia i renowacji kamienia nie są proste

Zostaw nam kontakt do siebie.
Nasz pracownik, specjalista od renowacji i konserwacji kamienia naturalnego za chwilę się odezwie.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępnę są na stronie kontaktowej.