Marmor - Glanz Polska - Renowacja Kamienia Naturalnego, Impregnacja Kamienia Naturalnego, MGB Lotus System L2/L4

Marmor - Glanz Polska zajmuje się renowacją oraz konserwacją powierzchni wykonanych z kamienia naturalnego, a w szczególności marmuru i granitu, a także konglomeratów, szlachetnej cegły, ceramiki i lastrika.

Od momentu powstania Marmor - Glanz jest postrzegana jako innowacyjna organizacja, w której dążenie do perfekcji ma pierwszeństwo przed rutyną i stagnacją. Marmor - Glanz  jest cenione za elastyczność, kompetencje, wiarygodność i szybkość w realizacji zleceń. Wszystko to dzięki świetnie wykształconym specjalistom oraz stosowanej nowoczesnej technologii: MGB Lotus System L2/L4.

Dokształcanie pracowników jest w Marmor - Glanz priorytetem. Kompetentni pracownicy oraz dobry klimat pracy są bowiem podstawą zadowolenia Klientów i tym samym sukcesu naszej organizacji.

MGB Lotus 2 i Lotus 4.

Marmor - Glanz nowe informacje

  • 20 May 2017

Renowacja kamienia naturalnego - Crema
Impregnacja kamienia naturalnego

Twój marmur już nie wygląda tak jak kiedyś? Mamy na to sposób - kompleksowa renowacja i zabezpieczenie kamienia z Marmor Glanz. Doświadczenie, najwyżs...

  • 7 May 2017
  • Referencje, Renowacja, Czyszczenie

Renowacja posadzki

Posadzka przed i po renowacji. Potwierdzamy - to jest ta sama powierzchnia !

  • 13 April 2017
  • Marmur, Projekty, Referencje, Granit, Renowacja

MGB Lotus System L2 / L4
zastosowanie w praktyce.

Doprowadzić kamień naturalny do idealnego połysku? Marmur, Granit, Trawertyn, Piaskowiec, Konglomerat... żaden problem! Renowacja kamienia naturalnego...