Oferta Marmor - Glanz Polska

Oferta Marmor - Glanz Polska

Marmor - Glanz Polska, na przykładzie zrealizowanych projektów, prezentuje Państwu ofertę na renowację oraz konserwację powierzchni wykonanych z kamienia naturalnego, a w szczególności marmuru i granitu, a także konglomeratów, szlachetnej cegły, ceramiki i lastrika.

Klienci Marmor - Glanz znają i cenią zarówno naszą elastyczność jak i posiadane kompetencje oraz wiarygodność. Warto podkreślić również szybką realizację zleceń. Wszystko to dzięki świetnie wykształconym specjalistom oraz stosowanej nowoczesnej technologii.

Wykonanie każdego zlecenia Marmor - Glanz rozpoczyna  od wizyty u Klienta i sprawdzeniu stanu powierzchni, która ma być przedmiotem renowacji. Rekomendujemy Klientowi rozwiązanie, które najlepiej sprawdzi się w danym obiekcie i na danej powierzchni. Każdy kamień jest inny i wymaga indywidualnego podejścia, stąd bardzo ważny jest dobór odpowiedniej technologii.

Wszelkie zlecenia wykonujemy z zachowaniem porządku w miejscu pracy, tak aby realizacja zlecenia nie kolidowała z funkcjonowaniem danego obiektu.

Dlaczego technologie, które Marmor - Glanz stosuje do czyszczenia są lepsze od "zwykłego czyszczenia"? Ponieważ w większości przypadków, zamiast usuwania zabrudzeń, poprzez czyszczenie następuje wcieranie tych zabrudzeń w strukturę kamienia. Natomiast stosowanie środków opartych na nanotechnologii, czy też w niektórych przypadkach czyszczenie kamienia poprzez szlifowanie go diamentami na mokro metodą bezpyłową sprawia, że Marmor - Glanz z pełnym sukcesem czyści zabrudzoną powierzchnię. Co ważne - oferta Marmor - Glanz obejmuje renowację i konserwację każdego kamienia naturalnego a także  jego sztucznych odpowiedników. Po wyczyszczeniu kamień jest impregnowany, co zabezpiecza go przed wnikaniem brudu na długi okres czasu, zatem ogranicza konieczność częstego „doczyszczania” zabrudzonych powierzchni - warto podkreślić tu czynnik ekonomiczny. W zakresie oferty Marmor - Glanz znajduje się również usługa usuwania graffiti i odpowiednie zabezpieczanie powierzchni kamiennych przed graffiti.

Z niemal 100 % pewnością twierdzimy, że Marmor - Glanz wyczyści każdy kamień naturalny i jego sztuczny odpowiednik z prawie każdego zabrudzenia.

MGB Lotus System L2/L4.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu osobiście, za pośrednictwem poczty e-mail oraz telefonicznie.

e-mail | formularz kontaktowy

tel.: +48 608 559 399 lub +48 692 419 102
Serwis – Numer telefonu: +48 668 170 100 .

×

Zostaw do siebie kontakt

Odpowiedzi na pytania dotyczące czyszczenia i renowacji kamienia nie są proste

Zostaw nam kontakt do siebie.
Nasz pracownik, specjalista od renowacji i konserwacji kamienia naturalnego za chwilę się odezwie.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępnę są na stronie kontaktowej.