Arabia Saudyjska słynie z najwyższej jakości hoteli, oferujących nieosiągalny w Europie standard obsługi, a wszystko to w przepięknych wnętrzach pokrytych marmurem. Ogromne sale z gzymsami wykonanymi z lśniącego marmuru Rojo Alicante, ze zdobieniami pieczołowicie osadzonych wykończeń wykutych z Rosso Sienai. Z ciemnozielonych, starannie wypolerowanych balustrad i schodów z egzotycznego marmuru Verde Guatemala oraz ścian pokrytych marmurem Glamour Brown i Pietra Grey.

W tak przepięknym i różnorodnym pod względem kamieniarskim obiekcie zostaliśmy poproszeni o szybkie i sprawne organizacyjnie oczyszczenie kamienia naturalnego.
W skrócie naszą pracę w tym hotelu można nazwać renowacją powierzchni kamienia naturalnego w mokrym procesie szlifowania diamentowego. Użyliśmy środków czyszczących w systemie Lotus L2/L4.

Po usunięciu zabrudzeń i po drobnych naprawach wypełniających ubytki w kamieniu, całość zaimpregnowaliśmy preparatem Lotus L4 bazującym na skoncentrowanych rozpuszczalnikach. Technologia Lotus L2/L4 jest obecnie najlepszą dostępna metodą zabezpieczenia i utwardzenia kamienia naturalnego dostępną na rynku. Dwutygodniowa praca naszej niezawodnej ekipa kolejny raz spotkała się z ogromnym uznaniem. Dzięki tym referencjom spodziewamy się kolejnych ciekawych zleceń w Arabii Saudyjskiej.

 

Impregnacja Kamienia Naturalnego Marmor Glanz 12

Impregnacja Kamienia Naturalnego Marmor Glanz 11

Impregnacja Kamienia Naturalnego Marmor Glanz 10

Impregnacja Kamienia Naturalnego Marmor Glanz 9

Impregnacja Kamienia Naturalnego Marmor Glanz 8

Impregnacja Kamienia Naturalnego Marmor Glanz 7

Impregnacja Kamienia Naturalnego Marmor Glanz 6

Impregnacja Kamienia Naturalnego Marmor Glanz 5

Impregnacja Kamienia Naturalnego Marmor Glanz 4

Impregnacja Kamienia Naturalnego Marmor Glanz 3

Impregnacja Kamienia Naturalnego Marmor Glanz 2

Impregnacja Kamienia Naturalnego Marmor Glanz 1