Marmor Glanz Polska - Logoe
Kontakt

Marmor - Glanz Polska jest do Państwa dyspozycji wszędzie. Działamy na terenie całej Polski i poza granicami.

Szanowni Państwo, jeśli ostatnio wysyłali Państwo do nas maila z zapytaniem i nie otrzymali odpowiedzi - przepraszamy. Mieliśmy problemy techniczne. Uprzejmie prosimy o ponowne przesłanie zapytań. Dziękujemy!

 

+48 608 559 399

(biuro)

+48 668 170 100
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(dział techniczy)

 

Formularz kontaktowy

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych:

Administratorem danych osobowych jest Marmor - Glanz Polska z siedzibą w Roszkowie (63-200 Jarocin 28). Dane osobowe są przetwarzane w celu przedstawienia oferty, w celu jednorazowego kontaktu związanego z ofertą lub w celu odpowiedzi na inne zapytanie złożone poprzez formularz kontaktowy na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b rodo.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niepodanie może skutkować brakiem reakcji na zapytanie. Odbiorcami danych są wyłącznie pracownicy administratora. Dane przetwarzane będą przez czas niezbędny do załatwienia sprawy będącej przedmiotem zapytania/kontaktu.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu. Ma Pani/Pan także prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.