O nas - Marmor Glanz
Śledź nas: Renowacja i konserwacja powierzchni z kamienia naturalnego, konglomeratów kwarcowych i lastryka.
Marmor – Glanz Polska

Dostarczamy kamień na inwestycje, odnawiamy, czyścimy i impregnujemy powierzchnie.

 1. Renowacja kamienia naturalnego

  Oferta Marmor – Glanz obejmuje renowację kamienia naturalnego, lastryka oraz kamienia sztucznego systemem Lotus® (stworzony dzięki wykorzystaniu innowacyjnej techniki nanotechnologii) m.in w procesie diamentowego szlifowania na mokro.

 2. Odplamianie powierzchni kamiennych

  Jako eksperci od renowacji i konserwacji powierzchni kamiennych – posiadamy odpowiednią wiedzę i produkty, by skutecznie i w pełni bezpiecznie usunąć plamy z kamienia.

 3. Impregnacja kamienia

  Nowoczesne środki impregnujące, oparte na nanotechnologii pozwalają na dogłębne i trwałe zabezpieczenie kamienia naturalnego przed destrukcyjnym działaniem czynników atmosferycznych, substancji barwiących, wilgoci i brudu.

 4. Usuwanie graffiti

  Za pomocą palety produktów stworzonych dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, z poszanowaniem regulacji dotyczących ochrony środowiska Marmor – Glanz jest w stanie usunąć nawet najcięższe zabrudzenia oraz zapewnić ochronę przed nowymi nielegalnymi malunkami.

 

Dlaczego technologie, które Marmor – Glanz stosuje do czyszczenia są lepsze od „zwykłego czyszczenia”?

Oferta

Ponieważ w większości przypadków, zamiast usuwania zabrudzeń, poprzez czyszczenie następuje wcieranie tych zabrudzeń w strukturę kamienia. Natomiast stosowanie środków opartych na nanotechnologii, czy też w niektórych przypadkach czyszczenie kamienia poprzez szlifowanie go diamentami na mokro metodą bezpyłową sprawia, że Marmor – Glanz z pełnym sukcesem czyści zabrudzoną powierzchnię. Co ważne – oferta Marmor – Glanz obejmuje renowację i konserwację każdego kamienia naturalnego a także jego sztucznych odpowiedników.

Po wyczyszczeniu kamień jest impregnowany, co zabezpiecza go przed wnikaniem brudu na długi okres czasu, zatem ogranicza konieczność częstego „doczyszczania” zabrudzonych powierzchni – warto podkreślić tu czynnik ekonomiczny.

Klienci Marmor – Glanz znają i cenią zarówno naszą elastyczność jak i posiadane kompetencje oraz wiarygodność. Warto podkreślić również szybką realizację zleceń. Wszystko to dzięki świetnie wykształconym specjalistom oraz stosowanej nowoczesnej technologii.

Wykonanie każdego zlecenia Marmor – Glanz rozpoczyna  od wizyty u Klienta i sprawdzeniu stanu powierzchni, która ma być przedmiotem renowacji. Rekomendujemy Klientowi rozwiązanie, które najlepiej sprawdzi się w danym obiekcie i na danej powierzchni. Każdy kamień jest inny i wymaga indywidualnego podejścia, stąd bardzo ważny jest dobór odpowiedniej technologii.

Wszelkie zlecenia wykonujemy z zachowaniem porządku w miejscu pracy, tak aby realizacja zlecenia nie kolidowała z funkcjonowaniem danego obiektu.

Oferta Marmor – Glanz skierowana jest do:

 • osób chcących cieszyć się przez długie lata idealnym wnętrzem a także zewnętrzną elewacją,
 • osób, które chcą zapewnić sobie, swoim bliskim i klientom bezpieczne użytkowanie powierzchni poziomych poprzez właściwe dostosowanie parametrów przeciwpoślizgowych,
 • osób, dla których lśniąca kamienna posadzka jest kwintesencją elegancji,
 • przedsiębiorców, którzy chcą zabezpieczyć się przed ewentualnymi roszczeniami odszkodowawczymi wynikającymi ze zdarzeń spowodowanych śliską powierzchnią,
 • użytkowników kamienia, którzy po upływie czasu jego użytkowania zauważają zabrudzenia i lekkie zadrapania w jego strukturze,
 • użytkowników kamienia, którzy po upływie czasu jego użytkowania a także w wyniku niewłaściwej eksploatacji, nieprzewidzianych zdarzeń zmagają się z zadrapaną, startą i poplamioną powierzchnią kamienia,
 • ubezpieczycieli w ramach procesu likwidacji szkód powstałych np. z powodu wadliwego ułożenia kamienia, usuwania plam i innych przyczyn,
 • dystrybutorów kamienia naturalnego, chcącym polecać swoim klientom profesjonalną pielęgnację kamienia,
 • przedsiębiorców zajmujących się montażem kamienia naturalnego, chcącym zapewnić swoim klientom profesjonalny serwis tak aby radość z pięknej marmurowej podłogi trwała niezmiennie przez wiele lat,
 • osób zamierzających wykonać renowację powierzchni kamienia naturalnego oszczędzając czas i pieniądze,
 • przedsiębiorców, dla których reprezentacyjne wnętrze jest elementem tworzącym jakość,
 • architektów, dla których ważny jest piękny wygląd projektowanych przez nich wnętrz i stref zewnętrznych i tym samym chcącym zapewnić swoim klientom efekt swojej pracy przez długie lata.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Marmor – Glanz Polska dba zarówno o najmniejsze powierzchnie w domach prywatnych jak i o duże obiekty użyteczności publicznej oraz biurowce. Nasz pracownik, specjalista od renowacji i konserwacji kamienia naturalnego postara się doradzić najlepsze rozwiązanie.

Kontakt