Odplamianie - usuwanie plam na kamieniu naturalnym - Marmor Glanz
Śledź nas: Renowacja i konserwacja powierzchni z kamienia naturalnego, konglomeratów kwarcowych i lastryka.

CZYSZCZENIE I ODŚWIEŻENIA MARMUROWEJ ZABUDOWY BARU W RESTAURACJI UROCZYSKA SIEDMIU STAWÓW

Zostaw do siebie kontakt

Odpowiedzi na pytania dotyczące czyszczenia i renowacji kamienia nie są proste. Nasz pracownik doradzi Ci przy wyborze najlepszego produktu.

proszę o kontakt

Zostaw nam kontakt do siebie

Nasz pracownik, specjalista od renowacji i konserwacji kamienia naturalnego za chwilę się odezwie.
  *zgoda wymagana

  Plamy na kamieniu naturalnym powstają najczęściej na powierzchniach użytkowych tj. blaty kuchenne i posadzki w salonach lub hotelach.

  Plamy na kamieniu naturalnym powstają najczęściej na powierzchniach użytkowych, czyli takich jak: blaty kuchenne i posadzki w salonach lub hotelach.

  Szczególnie plamotwórcze substancje to kwasy (np. sok z cytryny), tłuszcze lub substancje intensywnie barwiące (np. czerwone wino, soki owocowe i warzywne). Polecamy profesjonalną impregnację, która chroni przed wnikaniem szkodliwych substancji w strukturę kamienia. Gdy jednak zanieczyszczenia wnikną zbyt głęboko i niemożliwe jest ich usunięcie domowymi środkami czystości – zapraszamy do kontaktu z profesjonalistami. Jako ekspert od renowacji i konserwacji powierzchni kamiennych – posiadamy odpowiednią wiedzę i produkty, by skutecznie i w pełni bezpiecznie usunąć plamy z kamienia.

  Wykonujemy również renowację kamienia oraz polerowanie kamienia.

  Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie - proces oczyszczania zawsze poprzedzamy próbą, która pozwala nam dobrać najlepszą i najbardziej skuteczną metodę pracy.

  Masz pytania dotyczące renowacji kamienia?

  Nie wiesz jak usunąć zabrudzenie, naprawić pęknięcie kamienia i jakich środków używać do konserwacji marmuru a jakich do konserwacji granitu. Skontaktuj się z nami!

  Renowacja elewacji z kamienia

  Ekipa Marmor-Glanz oferuje precyzyjną renowację elewacji z kamienia wraz z impregnacją zabezpieczającą przed wsiąkaniem wody.

  Konsultacje w zakresie pielęgnacji kamienia

  Doradzamy w zakresie pielęgnacji kamienia zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom.