Gres - Czyszczenie powierzchni gresowych - Marmor Glanz
Śledź nas: Renowacja i konserwacja powierzchni z kamienia naturalnego, konglomeratów kwarcowych i lastryka.

GRANITOWE SCHODY TARASOWE – ZNISZCZONA POWIERZCHNIA, PLAMY I TRWAŁE ZABRUDZENIA. PO CZYSZCZENIU NASZEJ EKIPY – KAMIEŃ WYGLĄDA JAK NOWY!

Zostaw do siebie kontakt

Odpowiedzi na pytania dotyczące czyszczenia i renowacji kamienia nie są proste. Nasz pracownik doradzi Ci przy wyborze najlepszego produktu.

proszę o kontakt

Zostaw nam kontakt do siebie

Nasz pracownik, specjalista od renowacji i konserwacji kamienia naturalnego za chwilę się odezwie.
  *zgoda wymagana

   
  Gres to płytki wypalane w temperaturze 1200oC, powstałe z mieszanki kwarcu i kaolinu.

  Z reguły, materiał ten jest bardzo twardy, słabo ścieralny i trudno nasiąkliwy, jednak przyjmuje zanieczyszczenia, który z biegiem czasu mogą stać się bardzo uciążliwe do usunięcia. Ekipa Marmor-Glanz przeprowadza czyszczenie powierzchni gresowych za pomocą maszyn, starannie dobierając odpowiedni środek czyszczący. Chemia zostaje rozprowadzona przy pomocy szorowarki jednotarczowej z nałożonym padem, o odpowiednio dobranej twardości. Właściwa konserwacja posadzek gresowych to nie lada wyzwanie, przede wszystkim dla właścicieli budynków użyteczności publicznej (jak np. wielkopowierzchniowych sklepów). Jednak doczyszczanie okresowe, wykonywane przez profesjonalistów, jest najtańszym, najmniej uciążliwym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem.

  Masz pytania dotyczące renowacji kamienia?

  Nie wiesz jak usunąć zabrudzenie, naprawić pęknięcie kamienia i jakich środków używać do konserwacji marmuru a jakich do konserwacji granitu. Skontaktuj się z nami!

  Renowacja elewacji z kamienia

  Ekipa Marmor-Glanz oferuje precyzyjną renowację elewacji z kamienia wraz z impregnacją zabezpieczającą przed wsiąkaniem wody.

  Odplamianie – usuwanie plam na kamieniu naturalnym

  Plamy na kamieniu naturalnym powstają najczęściej na powierzchniach użytkowych tj. blaty kuchenne i posadzki w […]

  Renowacja kamienia naturalnego

  Dzięki Marmor – Glanz i systemowi Lotus® możecie Państwo niezmiennie cieszyć się urokiem kamienia naturalnego.

  Mycie piaskowca – bez naruszania struktury kamienia

  Mycie piaskowca – Piaskowiec poddany działaniom warunków atmosferycznych – łatwo pokrywa się odbarwiającym nalotem, kurzem […]