Szlif diamentami posadzek kamiennych - Marmor Glanz
Śledź nas: Renowacja i konserwacja powierzchni z kamienia naturalnego, konglomeratów kwarcowych i lastryka.

WYMAGAJĄCA I WSPANIAŁA PRACA Z MARITIM HOTELU W BONN: MARMUROWE PODŁOGI ZYSKAŁY DRUGIE ŻYCIE I PONOWNIE MOGĄ SŁUŻYĆ GOŚCIOM.

Zostaw do siebie kontakt

Odpowiedzi na pytania dotyczące czyszczenia i renowacji kamienia nie są proste. Nasz pracownik doradzi Ci przy wyborze najlepszego produktu.

proszę o kontakt

Zostaw nam kontakt do siebie

Nasz pracownik, specjalista od renowacji i konserwacji kamienia naturalnego za chwilę się odezwie.
  *zgoda wymagana

  Technikę tę wykorzystuje się głównie renowacji, np. posadzek kamiennych i elementów, które wskutek działania czasu utraciły swój blask.

  Wszystkie marmury, granity, trawertyny, piaskowce są naturalnymi produktami, które zmieniają swój wygląd z uwagi na upływ czasu i sposób użytkowania.

  Szlifowanie to jeden ze sposobów obróbki kamienia, w którym usuwane są nawet najdrobniejsze nierówności i zarysowania kamiennej powierzchni. Technikę tę wykorzystuje się głównie renowacji, np. posadzek kamiennych i elementów, które wskutek działania czasu utraciły swój blask. Szlifowanie kamienia wykonuje się z użyciem specjalistycznych maszyn i wykorzystaniem narzędzi diamentowych o różnej granulacji, dostosowanych do kamieni o największej twardości (marmur, granit).

  Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie - proces oczyszczania zawsze poprzedzamy próbą, która pozwala nam dobrać najlepszą i najbardziej skuteczną metodę pracy.

  Masz pytania dotyczące renowacji kamienia?

  Nie wiesz jak usunąć zabrudzenie, naprawić pęknięcie kamienia i jakich środków używać do konserwacji marmuru a jakich do konserwacji granitu. Skontaktuj się z nami!

  Impregnacja marmuru oraz jego pielęgnacja

  Marmurowe podłogi i blaty to materiały pochodzenia naturalnego, które wyglądają olśniewająco. Dobrze pielęgnowane – posłużą […]

  Pulveryzacja – polerowanie powierzchni granitowych

  Efektem pulveryzacji jest piękny, naturalny blask powierzchni granitowych poddanych temu procesowi.

  Konserwacja – jak zabezpieczać oraz pielęgnować kamień

  Jak zabezpieczać oraz pielęgnować kamienne elementy, żeby cieszyć się ich pięknem przez długie lata?

  Renowacja kamienia naturalnego

  Dzięki Marmor – Glanz i systemowi Lotus® możecie Państwo niezmiennie cieszyć się urokiem kamienia naturalnego.