Renowacja klinkieru - renowacja ścian z klinkieru - Marmor Glanz
Śledź nas: Renowacja i konserwacja powierzchni z kamienia naturalnego, konglomeratów kwarcowych i lastryka.

EKIPA MARMOR-GLANZ OFERUJE DOKŁADNĄ, PRECYZYJNĄ ORAZ RÓWNOMIERNĄ RENOWACJĘ ŚCIAN Z KLINKIERU.

Zostaw do siebie kontakt

Odpowiedzi na pytania dotyczące czyszczenia i renowacji kamienia nie są proste. Nasz pracownik doradzi Ci przy wyborze najlepszego produktu.

proszę o kontakt

Zostaw nam kontakt do siebie

Nasz pracownik, specjalista od renowacji i konserwacji kamienia naturalnego za chwilę się odezwie.
  *zgoda wymagana

  Ekipa Marmor-Glanz oferuje dokładną, precyzyjną oraz równomierną renowację ścian z klinkieru oparte na najnowocześniejszej technologii.

  Elewacja z cegły klinkierowej może być narażona na kilka podstawowych uszkodzeń, np. mechaniczne obłupanie fragmentu cegły, zabrudzenia (kurz wnikający w cegłę) lub białe osady solne lub wapienne.

  Oczyszczenia i uzupełnienia wymagają również fugi. Ekipa Marmor-Glanz oferuje dokładną, precyzyjną oraz równomierną renowację ścian z klinkieru. W swojej pracy stosujemy wyłącznie sprawdzone i bezpieczne metody, oparte na najnowocześniejszej technologii. Posługujemy się wysokiej jakości sprzętem, znajdującym zastosowanie w przypadku oczyszczania na sucho i mokro. Na samym końcu, na czystym i suchym murze, proponujemy impregnację – będzie chronić zarówno samą cegłę, jak i spoiny, czyniąc zarówno wnętrze materiału, jak i jego powierzchnię odporną na wilgoć oraz ograniczając przyczepianie się cząstek kurzu i brudu na wiele lat.

  Masz pytania dotyczące renowacji kamienia?

  Nie wiesz jak usunąć zabrudzenie, naprawić pęknięcie kamienia i jakich środków używać do konserwacji marmuru a jakich do konserwacji granitu. Skontaktuj się z nami!

  Uzupełnianie ubytków – naprawa powierzchni kamiennych

  Jeśli kamień jest długotrwale użytkowany lub niewłaściwie zakonserwowany – niszczeje i jego fragmenty ulegają wykruszeniu.

  Renowacja kamienia naturalnego

  Renowacja kamienia dzięki Marmor – Glanz i systemowi Lotus®  – możecie Państwo niezmiennie cieszyć się […]

  Polerowanie kamienia

  Polerowanie kamienia Idealnie gładki kamień to marzenie każdego właściciela kamiennej posadzki. Ten naturalny materiał to […]

  Czyszczenie powierzchni gresowych

    Czyszczenie gresu Gres to popularny rodzaj posadzki zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz – […]