Renowacja lastryko - Marmor Glanz
Śledź nas: Renowacja i konserwacja powierzchni z kamienia naturalnego, konglomeratów kwarcowych i lastryka.

ANTYGRAFFITI - USŁUGA POLEGA NA POKRYCIU CZĘŚCI LUB CAŁEJ ELEWACJI POWŁOKĄ ANTYGRAFFITI, CHRONIĄCĄ POWIERZCHNIĘ PRZED WNIKNIĘCIEM FARBY.

Zostaw do siebie kontakt

Odpowiedzi na pytania dotyczące czyszczenia i renowacji kamienia nie są proste. Nasz pracownik doradzi Ci przy wyborze najlepszego produktu.

proszę o kontakt

Zostaw nam kontakt do siebie

Nasz pracownik, specjalista od renowacji i konserwacji kamienia naturalnego za chwilę się odezwie.
  *zgoda wymagana

  Renowacja lastryko

  Lastryko to jeden z reliktów PRL, który zachował się w wielu biurach oraz budynkach użyteczności publicznej. Zniszczone, skruszałe i przede wszystkim pozbawione blasku lastryko szpeci i przywodzi na myśl odległe wspomnienia.

  Tymczasem lastryko może być naprawdę przepiękną ozdobą tak i biur, jak i mieszkań. Aby tak się stało należy poddać je właściwej renowacji, do której zalicza się także uzupełnienie ubytków – tak odnowiona podłoga czy schody na nowo będą zdobić wnętrza i służyć przez wiele kolejnych lat.

  Renowacja lastryka – jak odnowić schody z lastryko?

  Lastryko jest równie twarde, jak kamień, dlatego też do jego renowacji niezbędne jest użycie odpowiedniego sprzętu, podobnie jak przy renowacji kamienia. To nic innego jak specjalne szlifierki, które wyposażone są w diamentowy granulat, który dokładnie poleruje powierzchnię sprawiając, że wygląda ona jak nowa.

  Renowacja schodów z lastryko powinna być przeprowadzana przez profesjonalną firmę, taką jak Marmor-Glanz – do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie dobierając właściwe maszyny, jak i granulację, dzięki czemu polerowane przez nas powierzchnie są gładkie niczym lustro.

  Uzupełnianie ubytków i impregnacja, czyli renowacja schodów z lastryko

  Wyrównanie powierzchni i jej dokładne oczyszczenie, to nie wszystko. Lastryko składa się głównie z cementu, który z czasem po prostu kruszeje. Aby przeprowadzić pełną renowację schodów z lastryko zajmujemy się również uzupełnieniem ubytków, tak aby powierzchnia znów przypominała jednolitą taflę.

  Po zapełnieniu ubytków powierzchnia posadzki jest ponownie polerowana, aby była równa oraz gładka. Dopiero przygotowane w ten sposób lastryko pokrywa się specjalnym impregnatem, który zapobiega wchłanianiu zabrudzeń, ma właściwości antypoślizgowe oraz nabłyszcza powierzchnię podłogi.

  Renowacja lastryka jest stosunkowo łatwa, pod warunkiem że jest wykonywana przez profesjonalistów. Jeśli szukasz firmy, która wykona to bez zarzutu, skontaktuj się z nami – Marmor-Glanz świadczy usługi na najwyższym poziomie do każdego zlecenia indywidualnie dobierając sprzęt oraz detergenty. Przeprowadzana przez nas renowacja lastryka jest kompleksowa, a dzięki niej już po całym zabiegu możesz cieszyć się z eleganckich i pełnych blasku wnętrz, które odczarują PRL-owski klimat. Gwarantujemy, że poddana renowacji podłoga i schody z lastryko idealnie podkreślą modny styl vintage, który doskonale komponuje się z nowoczesnymi dodatkami.

  Masz pytania dotyczące renowacji kamienia?

  Nie wiesz jak usunąć zabrudzenie, naprawić pęknięcie kamienia i jakich środków używać do konserwacji marmuru a jakich do konserwacji granitu. Skontaktuj się z nami!

  Renowacja blatów kuchennych

  Renowacja blatów kuchennych Kuchnia to tak zwane trudne miejsce w domowym zaciszu, które narażone jest […]

  Pulveryzacja – polerowanie powierzchni granitowych

  Pulveryzacja – polerowanie powierzchni granitowych Aby granit, podobnie jak każdy inny kamień, zachował swoje właściwości, […]

  Impregnacja kamienia

  Jak zabezpieczać oraz pielęgnować kamienne elementy, żeby cieszyć się ich pięknem przez długie lata? Polecamy […]