Renowacja blatów kuchennych - Marmor Glanz
Śledź nas: Renowacja i konserwacja powierzchni z kamienia naturalnego, konglomeratów kwarcowych i lastryka.

ODPOWIEDNIO DOBRANY IMPREGNAT WZMOCNI ORAZ USZCZELNI STRUKTURY KAMIENIA, CO W PRZYSZŁOŚCI UCHRONI GO PRZED USZKODZENIAMI I ZAPOBIEGNIE WNIKANIU WODY.

Zostaw do siebie kontakt

Odpowiedzi na pytania dotyczące czyszczenia i renowacji kamienia nie są proste. Nasz pracownik doradzi Ci przy wyborze najlepszego produktu.

proszę o kontakt

Zostaw nam kontakt do siebie

Nasz pracownik, specjalista od renowacji i konserwacji kamienia naturalnego za chwilę się odezwie.
  *zgoda wymagana

  Każdy blat kuchenny narażony jest na uszkodzenie - krojone są na nim produkty, rozlewa się wino, kawa, stawiane są gorące naczynia, powstają osady z kamienia wokół kranów.

  Każdy blat kuchenny narażony jest na uszkodzenie - krojone są na nim produkty, rozlewa się wino, kawa albo sok z cytryny, stawiane są gorące naczynia, powstają osady z kamienia wokół kranów. Przy takim użytkowaniu – bywa, że nawet kamienny blat kuchenny traci swój piękny wygląd.

  Nie oznacza to jednak, że taki blat musi zostać wymieniony na nowy – skutecznie go odnowimy. Usługę rozpoczynamy od dokładnego oczyszczenia powierzchni za pomocą specjalnych narzędzi do kamienia, jednocześnie pozbywając się plam i przebarwień. Jeśli w kamieniu istnieją rysy, szczeliny lub ubytki, wyrównujemy je pastą polerską lub specjalną masą do kamienia.

  Tak wyrównany blat na nowo polerujemy i impregnujemy.

  Odpowiednio dobrany impregnat wzmocni oraz uszczelni struktury kamienia, co w przyszłości uchroni go przed uszkodzeniami i zapobiegnie wnikaniu wody.

  Masz pytania dotyczące renowacji kamienia?

  Nie wiesz jak usunąć zabrudzenie, naprawić pęknięcie kamienia i jakich środków używać do konserwacji marmuru a jakich do konserwacji granitu. Skontaktuj się z nami!

  Usuwanie graffiti wykonanych na elewacji budynków

  Graffiti wykonane na budynkach użyteczności publicznej, pomnikach, fasadach i wielu innych miejscach to kosztowny problem […]

  Impregnacja marmuru oraz jego pielęgnacja

  Marmurowe podłogi i blaty to materiały pochodzenia naturalnego, które wyglądają olśniewająco. Dobrze pielęgnowane – posłużą […]

  Impregnacja kamienia – trwałe zabezpieczenie kamienia

  Nowoczesne środki impregnujące pozwalają na dogłębne i trwałe zabezpieczenie kamienia naturalnego przed działaniem wilgocią i […]

  Renowacja cegły – równomierna renowacja ścian z cegły

  Ekipa Marmor-Glanz oferuje dokładną, precyzyjną oraz równomierną renowację ścian z cegły (kościoły, budynki fabryczne lub […]