Renowacja Cegły | Renowacja Ściany z Cegieł - Marmor Glanz
Śledź nas: Renowacja i konserwacja powierzchni z kamienia naturalnego, konglomeratów kwarcowych i lastryka.

RENOWACJA PODŁOGI Z CEGŁY. PO CZYSZCZENIU NASZEJ EKIPY – PODŁOGA WYGLĄDA JAK NOWA!

Zostaw do siebie kontakt

Odpowiedzi na pytania dotyczące czyszczenia i renowacji kamienia nie są proste. Nasz pracownik doradzi Ci przy wyborze najlepszego produktu.

proszę o kontakt

Zostaw nam kontakt do siebie

Nasz pracownik, specjalista od renowacji i konserwacji kamienia naturalnego za chwilę się odezwie.
  *zgoda wymagana

  Renowacja cegły

  Cegła jest bardzo wdzięcznym materiałem, który wykorzystywany jest nie tylko do budowy ścian, ale również dekoracji. Stara cegła coraz chętniej odsłaniania jest również w starych i zabytkowych budynkach nadając im niepowtarzalnego klimatu.

  W budynkach takich jak kościoły, stare fabryki, ale też i w loftach, cegłę stosuję się lub stosowało, zarówno na ścianach, jak i podłogach. Nawet najlepszej jakości i doskonale zabezpieczony materiał z czasem ulega zabrudzeniu, które odejmuje uroku wnętrzom. W takim wypadku konieczne jest wykonanie renowacji cegły.

  Renowacja ścian z cegieł

  Nasi specjaliści z Marmor-Glanz zajmą się dokładną, precyzyjną oraz równomierną renowacją ścian z cegły – zarówno w budynkach użyteczności publicznej jak kościoły czy obiekty zabytkowe, jak i w halach fabrycznych oraz domach i mieszkaniach osób prywatnych.

  Stare i zniszczone ściany ceglane są wyzwaniem – w każdym budynku cegły posiadają inną strukturę, w zależności od materiału z jakiego zostały wykonane oraz jak zostały wypalone. To sprawia, że do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie dobierając nie tylko właściwe detergenty, ale przede wszystkim metodę pracy.

  Skuteczna renowacja ściany z cegły

  W swojej pracy stosujemy wyłącznie sprawdzone i bezpieczne metody, oparte na najnowocześniejszej technologii. Posługujemy się wysokiej jakości sprzętem, znajdującym zastosowanie w przypadku oczyszczania na sucho i mokro. Skuteczne usuwamy wszelkie zabrudzenia, które przez lata gromadziły się na powierzchni ścian obiektu.

  Samo usunięcie zabrudzeń to nie wszystko – cegła jest stosunkowo kruchym materiałem, nic zatem dziwnego, że wraz z wiekiem ulega większemu lub mniejszemu uszkodzeniu. Nasze usługi mają kompleksowy charakter, dlatego też podczas renowacji ścian z cegły nie tylko dokładnie je oczyszczamy, ale również oferujemy uzupełnienie powstałych ubytków.

  Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług, gwarantując stuprocentową skuteczność i bezpieczeństwo przeprowadzanych prac.

  Masz pytania dotyczące renowacji kamienia?

  Nie wiesz jak usunąć zabrudzenie, naprawić pęknięcie kamienia i jakich środków używać do konserwacji marmuru a jakich do konserwacji granitu. Skontaktuj się z nami!

  Czyszczenie granitu

  Czyszczenie granitu Granit cieszy się ogromną popularnością – trudno się temu dziwić, gdyż jest to […]

  Mycie piaskowca

  Mycie piaskowca Jedne kamienie charakteryzują się dużą gęstością i trwałością, inne natomiast choć nadal są […]

  Renowacja piaskowca – usunięcie brudu oraz osadu

  Renowacja  piaskowca – Jednym z najlepszych i najskuteczniejszych sposobów na usunięcie brudu oraz osadu z […]

  Renowacja kamienia naturalnego

  Renowacja kamienia dzięki Marmor – Glanz i systemowi Lotus®  – możecie Państwo niezmiennie cieszyć się […]