Usuwanie Graffiti Warszawa | Usuwanie Graffiti z Elewacji
Śledź nas: Renowacja i konserwacja powierzchni z kamienia naturalnego, konglomeratów kwarcowych i lastryka.

CZYSZCZENIE MURU Z GRAFFITI – FENOMENALNY EFEKT! FARBA ZOSTAŁA CAŁKOWICIE USUNIĘTA, PO ZABRUDZENIACH NIE MA NAJMNIEJSZEGO ŚLADU.

Zostaw do siebie kontakt

Odpowiedzi na pytania dotyczące czyszczenia i renowacji kamienia nie są proste. Nasz pracownik doradzi Ci przy wyborze najlepszego produktu.

proszę o kontakt

Zostaw nam kontakt do siebie

Nasz pracownik, specjalista od renowacji i konserwacji kamienia naturalnego za chwilę się odezwie.
  *zgoda wymagana

  Usuwanie graffiti

  Nawet najlepiej strzeżone miejsca nie są w stanie uniknąć kontaktu z wandalami. Do najczęstszych szkód elewacji zalicza się graffiti, które wykonane na budynkach użyteczności publicznej, pomnikach czy fasadach to bardzo kosztowny problem na dużą skalę.

  Usunięcie nierzadko szpetnych napisów czy obrazków nie jest proste, szczególnie że nowe farby są coraz trudniejsze do usunięcia, zaś w przypadku zabytkowych budynków konieczne jest stosowanie właściwych środków czyszczących, które nie uszkodzą delikatnych elewacji czy ornamentów.

  Usuwanie graffiti – Warszawa

  Nowoczesne farby w aerozolu są bardzo trudne do usunięcia tradycyjnymi metodami – wymagają nakładu czasowego i nie zawsze są skuteczne, pozostawiając na elewacji trwały ślad. W celu usunięcia szkód spowodowanych graffiti wielu zarządców decyduje się na ich zamalowanie – to jednak również wiąże się z dodatkową pracą, bowiem zamalowany fragment jest widoczny, a zatem należy pokryć nową warstwą farby całą ścianę.

  W celu usunięcia szkód spowodowanych graffiti najlepiej jest skontaktować się z profesjonalistami, którzy oferują nowoczesne, szybkie i przede wszystkim bezpieczne metody pracy. Szeroka gama produktów jest dostosowana do różnego rodzaju elewacji, ale też i doskonale radzi sobie z różnego rodzaju zniszczeniami.

  Usuwanie graffiti z elewacji

  Usuwanie graffiti z elewacji musi być przeprowadzone zgodnie z poszanowaniem regulacji dotyczących ochrony środowiska. Jako firma, która specjalizuje się w tego typu pracach stosujemy tylko i wyłącznie bezpieczne środki, które są wstanie usunąć:

  • farby dyspersyjne, farby lateksowe, lakiery olejowe, powłoki elasto, lakiery akrylowo - żywiczne, glazura, lakiery akrylowe (lakiery w aerozolu), malunki graffiti, powłoki bitumiczne, substancje oleiste i inne,
  • sedymentacje sadzy, sedymentacje oleju i tłuszczu, mikroorganizmy (pokrywy roślinne) i inne,
   porosty, mchy, algi, pleśnie i inne.

  Po usunięciu graffiti zalecamy pokrycie elewacji specjalnym impregnatem, który pomoże w oczyszczaniu elewacji w przyszłości. Oferujemy takie usługi jako antygraffiti.

  Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie - proces oczyszczania zawsze poprzedzamy próbą, która pozwala nam dobrać najlepszą i najbardziej skuteczną metodę pracy.

  Masz pytania dotyczące renowacji kamienia?

  Nie wiesz jak usunąć zabrudzenie, naprawić pęknięcie kamienia i jakich środków używać do konserwacji marmuru a jakich do konserwacji granitu. Skontaktuj się z nami!

  Renowacja piaskowca – usunięcie brudu oraz osadu

  Renowacja  piaskowca – Jednym z najlepszych i najskuteczniejszych sposobów na usunięcie brudu oraz osadu z […]

  Odplamianie – usuwanie plam na kamieniu naturalnym

  Plamy na kamieniu naturalnym powstają najczęściej na powierzchniach użytkowych tj. blaty kuchenne i posadzki w […]

  Czyszczenie granitu

  Czyszczenie granitu Granit cieszy się ogromną popularnością – trudno się temu dziwić, gdyż jest to […]

  Renowacja elewacji z kamienia

  Ekipa Marmor-Glanz oferuje precyzyjną renowację elewacji z kamienia wraz z impregnacją zabezpieczającą przed wsiąkaniem wody.