Usuwanie graffiti wykonanych na elewacji budynków - Marmor Glanz
Śledź nas: Renowacja i konserwacja powierzchni z kamienia naturalnego, konglomeratów kwarcowych i lastryka.

CZYSZCZENIE MURU Z GRAFFITI – FENOMENALNY EFEKT! FARBA ZOSTAŁA CAŁKOWICIE USUNIĘTA, PO ZABRUDZENIACH NIE MA NAJMNIEJSZEGO ŚLADU.

Zostaw do siebie kontakt

Odpowiedzi na pytania dotyczące czyszczenia i renowacji kamienia nie są proste. Nasz pracownik doradzi Ci przy wyborze najlepszego produktu.

proszę o kontakt

Zostaw nam kontakt do siebie

Nasz pracownik, specjalista od renowacji i konserwacji kamienia naturalnego za chwilę się odezwie.
  *zgoda wymagana

  Graffiti wykonane na budynkach użyteczności publicznej, pomnikach, fasadach i wielu innych miejscach to kosztowny problem na dużą skalę.

  Graffiti wykonane na budynkach użyteczności publicznej, pomnikach, fasadach domów i wielu innych miejscach to kosztowny problem na dużą skalę.

  Nowoczesne farby w aerozolu są trudne do usunięcie tradycyjnymi metodami, wymagają nakładu czasowego i okazują się nie do końca skuteczne. W celu usunięcia szkód spowodowanych graffiti polecamy kontakt z profesjonalistami oferującymi nowoczesne, szybkie i bezpieczne metody pracy. Za pomocą palety produktów stworzonych dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, z poszanowaniem regulacji dotyczących ochrony środowiska Marmor - Glanz jest w stanie usunąć nawet najcięższe zabrudzenia oraz zapewnić ochronę przed nowymi nielegalnymi malunkami.

  Co można usunąć:
  • farby dyspersyjne, farby lateksowe, lakiery olejowe, powłoki elasto, lakiery akrylowo - żywiczne, glazura, lakiery akrylowe (lakiery w aerozolu), malunki graffiti, powłoki bitumiczne, substancje oleiste i inne,
  • sedymentacje sadzy, sedymentacje oleju i tłuszczu, mikroorganizmy (pokrywy roślinne) i inne,
  • porosty, mchy, algi, pleśnie i inne.

  Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie - proces oczyszczania zawsze poprzedzamy próbą, która pozwala nam dobrać najlepszą i najbardziej skuteczną metodę pracy.

  Masz pytania dotyczące renowacji kamienia?

  Nie wiesz jak usunąć zabrudzenie, naprawić pęknięcie kamienia i jakich środków używać do konserwacji marmuru a jakich do konserwacji granitu. Skontaktuj się z nami!

  Gres – Czyszczenie powierzchni gresowych

    Gres to płytki wypalane w temperaturze 1200oC, powstałe z mieszanki kwarcu i kaolinu. Z […]

  Usuwanie graffiti wykonanych na elewacji budynków

  Graffiti wykonane na budynkach użyteczności publicznej, pomnikach, fasadach i wielu innych miejscach to kosztowny problem […]

  Uzupełnianie ubytków – naprawa powierzchni kamiennych

  Jeśli kamień jest długotrwale użytkowany lub niewłaściwie zakonserwowany – niszczeje i jego fragmenty ulegają wykruszeniu.