Antygraffiti - Marmor Glanz
Śledź nas: Renowacja i konserwacja powierzchni z kamienia naturalnego, konglomeratów kwarcowych i lastryka.

ANTYGRAFFITI - USŁUGA POLEGA NA POKRYCIU CZĘŚCI LUB CAŁEJ ELEWACJI POWŁOKĄ ANTYGRAFFITI, CHRONIĄCĄ POWIERZCHNIĘ PRZED WNIKNIĘCIEM FARBY.

Zostaw do siebie kontakt

Odpowiedzi na pytania dotyczące czyszczenia i renowacji kamienia nie są proste. Nasz pracownik doradzi Ci przy wyborze najlepszego produktu.

proszę o kontakt

Zostaw nam kontakt do siebie

Nasz pracownik, specjalista od renowacji i konserwacji kamienia naturalnego za chwilę się odezwie.
  *zgoda wymagana

  Antygraffiti

  Grafficiarze nie przykładają specjalnej wagi do budynku, po jakim malują. Napisy czy rysunki są wykonywane zarówno na starych płotach, jak i na elewacjach zabytkowych budynków. O ile w przypadku starych płotów wystarczy je zamalować, o tyle usunięcie graffiti z zabytkowych elewacji związane jest z wysokimi kosztami – należy bowiem odpowiednio dobrać środki czyszczące, które nie wpłyną negatywnie na stan budynku.

  Czym jest antygraffiti?

  Antygraffiti to nic innego, jak usługa która polega na pokryciu części lub całej elewacji specjalną powłoką chroniącą powierzchnię przed wniknięciem farby.

  Środek nakłada się w kilku warstwach – ich liczba zależna jest od materiału elewacji, którą chcemy zabezpieczyć. Jak działa antygraffiti? Jeśli graffiti powstaje na powierzchni zabezpieczonej odpowiednią powłoką - farba w sprayu reaguje z powłoką ochronną antygraffiti, a nie z tynkiem, czy innym materiałem powierzchni. Dzięki zastosowaniu tego zabiegu usunięcie graffiti jest bardzo proste i nie wymaga zastosowania specjalistycznych metod. Bywa, że wystarczy mycie ciepłą wodą lub z użyciem delikatnego środka czyszczącego. Po każdym usunięciu graffiti należy ponownie nałożyć warstwę ochronną preparatu antygraffiti. Dodatkowo, powłoka antygraffiti chroni przed promieniowaniem UV, zmniejsza wnikanie wilgoci oraz osadzanie się zabrudzeń.

  Gdzie stosować antygraffiti?

  Specjalna powłoka, która chroni elewacje może być zastosowana w każdym budynku, jednak przede wszystkim zaleca się jej stosowanie na elewacjach budynków zabytkowych, które wymagają specjalistycznego czyszczenia, nierzadko pod okiem konserwatora zabytków.

  Polecamy ekipę Marmor-Glanz do wykonania profesjonalnego zabezpieczenia - do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dobierając najlepszą i najbardziej skuteczną metodę pracy.

  Masz pytania dotyczące renowacji kamienia?

  Nie wiesz jak usunąć zabrudzenie, naprawić pęknięcie kamienia i jakich środków używać do konserwacji marmuru a jakich do konserwacji granitu. Skontaktuj się z nami!

  Pulveryzacja – polerowanie powierzchni granitowych

  Pulveryzacja – polerowanie powierzchni granitowych Aby granit, podobnie jak każdy inny kamień, zachował swoje właściwości, […]

  Renowacja piaskowca – usunięcie brudu oraz osadu

  Renowacja  piaskowca – Jednym z najlepszych i najskuteczniejszych sposobów na usunięcie brudu oraz osadu z […]

  Czyszczenie granitu

  Czyszczenie granitu Granit cieszy się ogromną popularnością – trudno się temu dziwić, gdyż jest to […]

  Usuwanie graffiti

  Usuwanie graffiti Nawet najlepiej strzeżone miejsca nie są w stanie uniknąć kontaktu z wandalami. Do […]