Antygraffiti - chroni elewację budynku - Marmor Glanz
Śledź nas: Renowacja i konserwacja powierzchni z kamienia naturalnego, konglomeratów kwarcowych i lastryka.

ANTYGRAFFITI - USŁUGA POLEGA NA POKRYCIU CZĘŚCI LUB CAŁEJ ELEWACJI POWŁOKĄ ANTYGRAFFITI, CHRONIĄCĄ POWIERZCHNIĘ PRZED WNIKNIĘCIEM FARBY.

Zostaw do siebie kontakt

Odpowiedzi na pytania dotyczące czyszczenia i renowacji kamienia nie są proste. Nasz pracownik doradzi Ci przy wyborze najlepszego produktu.

proszę o kontakt

Zostaw nam kontakt do siebie

Nasz pracownik, specjalista od renowacji i konserwacji kamienia naturalnego za chwilę się odezwie.
  *zgoda wymagana

  Antygraffiti - usługa polega na pokryciu części lub całej elewacji powłoką antygraffiti, chroniącą powierzchnię przed wniknięciem farby.

  Środek chroniący nakłada się zazwyczaj w kilku warstwach – ich liczba uzależniona jest od materiału, którą chcemy zabezpieczyć.
Jak działa antygraffiti? Jeśli graffiti powstaje na powierzchni zabezpieczonej odpowiednią powłoką - farba w sprayu reaguje z powłoką ochronną antygraffiti, a nie z tynkiem, czy innym materiałem powierzchni. Dzięki zastosowaniu tego zabiegu usunięcie graffiti jest bardzo proste i nie wymaga zastosowania specjalistycznych metod. Bywa, że wystarczy mycie ciepłą wodą lub z użyciem delikatnego środka czyszczącego. Po każdym usunięciu graffiti należy ponownie nałożyć warstwę ochronną preparatu antygraffiti. Dodatkowo, powłoka antygraffiti chroni przed promieniowaniem UV, zmniejsza wnikanie wilgoci oraz osadzanie się zabrudzeń.

  Polecamy ekipę Marmor-Glanz do wykonania profesjonalnego zabezpieczenia - do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dobierając najlepszą i najbardziej skuteczną metodę pracy.

  Masz pytania dotyczące renowacji kamienia?

  Nie wiesz jak usunąć zabrudzenie, naprawić pęknięcie kamienia i jakich środków używać do konserwacji marmuru a jakich do konserwacji granitu. Skontaktuj się z nami!

  Renowacja klinkieru – renowacja ścian z klinkieru

  Ekipa Marmor-Glanz oferuje dokładną, precyzyjną oraz równomierną renowację ścian z klinkieru oparte na najnowocześniejszej technologii.

  Szlif diamentami posadzek kamiennych

  Technikę tę wykorzystuje się głównie renowacji, np. posadzek kamiennych i elementów, które wskutek działania czasu […]

  Mycie piaskowca – bez naruszania struktury kamienia

  Mycie piaskowca – Piaskowiec poddany działaniom warunków atmosferycznych – łatwo pokrywa się odbarwiającym nalotem, kurzem […]

  Impregnacja marmuru oraz jego pielęgnacja

  Marmurowe podłogi i blaty to materiały pochodzenia naturalnego, które wyglądają olśniewająco. Dobrze pielęgnowane – posłużą […]