Hotel Monopol***** we Wrocławiu - Marmor Glanz
Śledź nas: Renowacja i konserwacja powierzchni z kamienia naturalnego, konglomeratów kwarcowych i lastryka.

CZYSZCZENIE MARMUROWYCH POWIERZCHNI W ŁAZIENKACH W HOTELU MONOPOL WE WROCŁAWIU

Zostaw do siebie kontakt

Odpowiedzi na pytania dotyczące czyszczenia i renowacji kamienia nie są proste. Nasz pracownik doradzi Ci przy wyborze najlepszego produktu.

proszę o kontakt

Zostaw nam kontakt do siebie

Nasz pracownik, specjalista od renowacji i konserwacji kamienia naturalnego za chwilę się odezwie.
  *zgoda wymagana

  Hotel Monopol***** we Wrocławiu

  Przy pracach w Hotelu Monopol***** we Wrocławiu (czyszczenie marmurowych powierzchni w łazienkach) zastosowaliśmy metody głębokiej penetracji parowej oraz użyliśmy impregnatów mających na celu zabezpieczenie kamienia naturalnego przed działaniem twardej wody i przeciwdziałanie osadowi. Naszym celem był czysty, wolny od osadu marmur i ponownie luksusowo prezentująca się czarna powierzchnia. Zadbaliśmy o takie zabezpieczenie miejsca naszej pracy, żeby oddać łazienki w idealnej czystości i gotowe do ponownego użycia. Nanotechnologia MGB Lotus L2/L4 oraz profesjonalizm i doświadczenie naszego zespołu sprawiły, że ten projekt stał się kolejnym sukcesem.

  Hotel Monopol***** to legendarny wrocławski hotel z 1892 roku, wybudowany w stylu neobarokowym. W 1937 roku został do niego dobudowany portyk z balkonem, z którego dwadzieścia lat później śpiewał słynny Jan Kiepura. Szczęśliwie, kompleks przetrwał wojnę bez większych uszkodzeń, a wśród listy jego słynnych gości pojawili się m.in. Pablo Picasso, Aleksander Bardini, Jerzy Grotowski czy Ewa Demarczyk. Na początku XXI wieku, hotel został poddany gruntownej i pieczołowitej renowacji, uwzględniającej zabytkowe i historyczne elementy. Wnętrzom nadano nowoczesny i luksusowy wygląd – niepowtarzalny klimat tego miejsca podkreślają marmury, zawsze świeże kwiaty i doskonała obsługa.

  W tym miejscu, do zadań ekipy specjalistów z Marmor Glanz należało: usunięcie i oczyszczenie z osadu marmurowej posadzki i ścian kabin prysznicowych oraz skuteczna impregnacja. Czarny kamień uległ zabrudzeniu wskutek długotrwałego działania twardej, wrocławskiej wody. Wykonaliśmy oczyszczanie przywracając dawną świetność marmurowi i dokonaliśmy impregnacji wraz z antypoślizgiem (wykorzystywanie preparatów MGB Lotus L2/L4). Pracowaliśmy sprawnie, profesjonalnie i z zachowaniem czystości wokół wykonywanych prac.

  Hotel Monopol***** to przykład połączenia wiedzy i doświadczenia ekipy Marmor Glanz z najnowszą technologią chemiczną w dziedzinie pielęgnacji kamienia naturalnego.

  Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

  Masz pytania dotyczące renowacji kamienia?

  Nie wiesz jak usunąć zabrudzenie, naprawić pęknięcie kamienia i jakich środków używać do konserwacji marmuru a jakich do konserwacji granitu. Skontaktuj się z nami!

  Uroczysko Siedmiu Stawów

  Przystępując do prac w Uroczysku Siedmiu Stawów (czyszczenie schodów z piaskowca i renowacja podłóg w […]

  Hotel Monopol***** we Wrocławiu

  Hotel Monopol***** we Wrocławiu Przy pracach w Hotelu Monopol***** we Wrocławiu (czyszczenie marmurowych powierzchni w […]

  Zamek Hotel Bensberg

  Oprócz stałej dbałości o detale, dodatkowo musieliśmy zachować osiemnasto i dziewiętnastowieczny klimat zdobień w nienaruszonym […]