Uroczysko Siedmiu Stawów - Marmor Glanz
Śledź nas: Renowacja i konserwacja powierzchni z kamienia naturalnego, konglomeratów kwarcowych i lastryka.

CZYSZCZENIE SCHODÓW Z PIASKOWCA, RENOWACJA PODŁÓG W SPA BY L’OCCITANE I ODŚWIEŻENIA MARMUROWEJ ZABUDOWY BARU W HOTELU UROCZYSKO SIEDMIU STAWÓW

Zostaw do siebie kontakt

Odpowiedzi na pytania dotyczące czyszczenia i renowacji kamienia nie są proste. Nasz pracownik doradzi Ci przy wyborze najlepszego produktu.

proszę o kontakt

Zostaw nam kontakt do siebie

Nasz pracownik, specjalista od renowacji i konserwacji kamienia naturalnego za chwilę się odezwie.
  *zgoda wymagana

  Przystępując do prac w Uroczysku Siedmiu Stawów (czyszczenie schodów z piaskowca i renowacja podłóg w SPA by L’Occitane) zdecydowaliśmy się na metodę głębokiej penetracji parowej oraz użycie syntetycznych narzędzi głęboko penetrujących. Naszym celem była czysta, wolna od plam powierzchnia oraz dyskrecja i takie zabezpieczenie miejsca naszej pracy, żeby komfort Gości hotelu pozostał niezachwiany. Końcowe użycie żywic poliestrowych oraz preparatów wykonanych w nanotechnologii MGB Lotus L2/L4 oraz profesjonalizm, doświadczenie i dbałość o czystość naszych pracowników zaowocowały wspaniałym rezultatem.

  Uroczysko Siedmiu Stawów to XVI-wieczny zamek, który mimo nieznacznych przebudów zachował charakter odrodzenia i jest cennym świadectwem renesansowej architektury. W okresie powojennym stopniowo popadał w ruinę, by zyskać nowe życie w 2000 roku, kiedy nowi właściciele podjęli się prac renowacyjnych. Przy zachowaniu niezwykłej staranności, z uwzględnieniem historycznej bryły i przy użyciu materiałów zachowujących walory budowli – w 2013 roku otworzono niezwykły, luksusowy hotel – Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel****.

  Właśnie w tym miejscu ekipa specjalistów z Marmor Glanz wykonywała powierzone zadania: oczyściliśmy kamień w SPA by L’Occitane na poziomie -1. Prace obejmowały posadzki gabinetów (zabrudzony kamień, plamy olejowe) i schody z piaskowca (plamy m.in. po wosku ze świec). Wykonaliśmy wypełnienia ubytków i dokonaliśmy impregnacji wraz z antypoślizgiem (wykorzystywanie preparatów MGB Lotus L2/L4). Dodatkowo oczyściliśmy i odświeżyliśmy marmurową zabudowę baru w Restauracji Uroczyska Siedmiu Stawów – zrobiliśmy to profesjonalnie, szybko i z zachowaniem czystości wokół wykonywanych prac.

  Uroczysko Siedmiu Stawów jest doskonałym przykładem na niezawodność połączenia doświadczenia ekipy Marmor Glanz z najnowszą technologią chemiczną w dziedzinie pielęgnacji kamienia naturalnego.

  Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

  Masz pytania dotyczące renowacji kamienia?

  Nie wiesz jak usunąć zabrudzenie, naprawić pęknięcie kamienia i jakich środków używać do konserwacji marmuru a jakich do konserwacji granitu. Skontaktuj się z nami!

  Hotel Monopol***** we Wrocławiu

  Hotel Monopol***** we Wrocławiu Przy pracach w Hotelu Monopol***** we Wrocławiu (czyszczenie marmurowych powierzchni w […]

  Zamek Hotel Bensberg

  Oprócz stałej dbałości o detale, dodatkowo musieliśmy zachować osiemnasto i dziewiętnastowieczny klimat zdobień w nienaruszonym […]

  Uroczysko Siedmiu Stawów

  Przystępując do prac w Uroczysku Siedmiu Stawów (czyszczenie schodów z piaskowca i renowacja podłóg w […]